PROČ PRÁVĚ D2DESIGN?

  • jasná pravidla spolupráce založena na jasné cenové politice a efektivní obsluze klienta
  • úplná informace o dostupnosti zboží na skladě a plánovaných dodávkách
  • moderní design, vysoká kvalita dostupných produktů, vybraní a ověření dodavatelé
  • rychlé a přesná logistika (objednané zboží dodáváme v řádu dní)
  • v případě dlouhodobé spolupráce elastické podmínky financování

CO JE DROPPSHIPPING?

Dropshipping je oblíbeným systémeme hlavně pro Internetové obchodování, ale nejenom. Model je jednoduchý - nepotřebujete mít svůj sklad a zboží na něm uskladněné. Stačí poslat objednávku a dodavatel / distributor posílá zboží přímo Vašemu klientovi. A Vy vyděláváte na rozdílu nákupu a prodeje. Jednoduché!

DROPSHIPPING VE TŘECH KROCÍCH:

01
Registrujete se na partnerském portálu B2B - nutno zaslat základní dokumenty/informace o firmě (IČ firmy, registrace DIČ, adresa firmy, kontaktní údaje). Pokud máte kamenný obchod můžete si vybrat produkty pro vystavení na prodejně a zárověň obdržíte katalogy pro Vaše klienty. Pokud obchodujete na Internetu integrujete jednoduše svoji nabídku s naší pomocí XML, CSV.
02
Zákazník objednává a platí ve Vašem obchodě za Vaší prodejní cenu. Vy objednáte zboží v D2.DESIGN přes portál B2B a zadáte veškerá  data potřebné pro zaslání objednaného zboží Vašemu zákazníkovi (adresa, poznámky  aj.)
03
D2.DESIGN posílá zboží zakazníkovi a Vám posílá fakturu s Vaší cenou (nákupní cena se slevou pro obchodníky). Platíte D2.DESIGN nákupní cenu a vyděláváte na rozdílu nákupu a prodeje. V případě reklamací nebo vrácení zboží vše řeší D2.DESIGN.

Stańte se partnerem D2,DESIGN již dnes!

TOP