D2.DESIGN Váš spolehlivý partner!

Již řadu let importujeme moderní designový nábytek z daleké Číny, ale také z blízké Evropy. Naše zboží ditribuujeme obchodníkům a partnerům za velkoobchodních podmínek. V naši nabídce najdete mimo jiné židle, stoly, stolky, křesla a pohovky moderního světového designu. Neustále rozšiřujeme také nabídku doplňků a dekorací interiéru. Sledujeme světové trendy a stále hledáme zajímavé nápady atraktivních řešení v dostupné ceně. Čím se lišíme a co nabízíme?

DESIGN

Rozumíme designu. Dobře víme, že každý chce aby jeho interiér měl v sobě něco vyjímečného. Nábytek, který nabízíme je moderní, pohodlný a především funkční.

DOSTUPNOST

Nabízíme nábytek od ověřených výrobců, garantujících nejvyšší jakost za odpovídající cenu. Jsme otevřeni a flexibilní, proto mají naši klienti celou naši nabídku dostupnou neustále a bez omezení.

INSPIRACE / TRENDSETTING

Milujeme design a isnpirace z něj. Předkládáme novátorské a funční řešení, které dává interiéru vyjímečný charakter. Jestli potřebujete poradit, napište nebo zavolejte. Rádi pomůžeme najít to správné řešení právě pro Vás!

Stańte se partnerem D2.DESIGN již dnes!

TOP